Zaręczyny – czas, start!

 

 

Niezapomniane, jedyne w życiu, idealne – takie mają być wyjątkowe zaręczyny. Kobiety doskonale wiedzą jak powinny wyglądać albo… jak nie powinny.  Mężczyźni próbują sprostać tym oczekiwaniom, szukają pomysłów na niezapomniane oświadczyny, patentu na wyjątkowość tej chwili. Obie strony łączy jedno – magiczne słowo TAK.

pierścionek zaręczynowy/engagement ring - pink tourmaline/chanelbook

Która z nas nie pamięta tej pierwszej myśli, która przemknęła niezauważenie – to TEN – jedyny, przeznaczony. Okoliczności sprzyjają – rozmowy do rana, rumiane policzki, oczekiwanie na kolejne spotkania, nieodparte przekonanie, że jesteście bratnimi duszami. Już wtedy pierwszy raz zaczynacie snuć wizję o wspólnej przyszłości. Nie masz wątpliwości – to TEN.

pomysłowapannamłoda/pierścionek zaręnczynowy - diament/żonkil/engagement ring - diamond/daffodil

Nawet nie wiesz kiedy on zaczyna niewprost podpytywać o Twoje marzenia.  Ty dyskretnie przemycasz temat zaręczyn, ślubu… i całej tej magicznej otoczki. Zupełnie przypadkiem podczas zakupów pokazujesz w gablocie, który pierścionek idealnie będzie pasował do Twojej dłoni. Słusznie. Z opowieści przyjaciółek wnioskujesz, że większość mężczyzn nie ma do tego głowy i każda  nawet drobna podpowiedź jest na wagę złota.

pomysłowapannamłoda/pierścionek zaręnczynowy - diament/żonkil/engagement ring - diamond/daffodil

TEN MOMENT jest zawsze bajeczny. Świat się zatrzymuje, jesteście tylko Wy i nic dookoła się nie liczy. Kolana miękną, emocje targają, płaczesz, śmiejesz się, wszystko na raz. TAK, jestem szczęśliwą NARZECZONĄ! Ledwo ochłonęłaś, podniosła atmosfera jeszcze nie opadła, a w głowie tysiące myśli: zaproszenia, suknia, buty, świadkowie. Jak ja to wszystko ogarnę?

Machina organizacyjna rusza, a Ty mimo obietnic złożonych samej sobie, wpadasz w wir. Jeszcze trochę zagubiona w natłoku spraw, błąkasz się po bezkresie Internetu w poszukiwaniu inspiracji.

pomysłowapannamłoda/pierścionek zaręczynowy - cytryn/tulipan/engagement ring - yellow quartz/tulip

ON – NARZECZONY – UKOCHANY zazwyczaj na uboczu organizacyjnego mętliku… wspólnie podejmujecie tylko najważniejsze decyzje – data, sala, fotograf, muzyka. W końcu jakie znaczenie ma kolor świec na stołach, odcień bieli Twojej sukienki? WŁAŚNIE MA i drodzy mężczyźni nie odbierajcie nam tego przyjemnego zawrotu w głowie podczas organizacji. Wyjątkowy, inny, jedyny – taki ma być dzień ślubu.

pomysłowapannamłoda/pierścionek zaręczynowy - cytryn/engagement ring - yellow quartz/skitlles

Blog inspirowany jest najnowszymi trendami ślubnymi, modą. wierzymy, że wśród tego co prezentujemy odnajdziesz swoją stylistykę. Pisane lekkim piórem, z małym dystansem, kompendium ślubne. Podsuniemy Ci tyle inspiracji wesela, podpowiedzi i wskazówek ślubnych byś mogła jedynie żałować, że już po wszystkim.

Dodaj komentarz