Niezbędnik świadkowej

pomysłowa panna młda blog poradnik świadkowej, niezbędnik świadkowej

źródło: Fresh Blend Media

Droga Świadkowo,

Na wstępie mojego listu serdecznie gratuluję tak honorowej funkcji na ŚLUBIE. To niezwykłe wyróżnienie, dlatego powinnaś czuć się WYJĄTKOWO. Zostałaś wybrana z wielu, bo nadajecie na tych samych falach, znacie się bardzo dobrze.
Pewnie niejednokrotnie udowodniłaś, że może na Ciebie liczyć. WSPANIALE, ŻE JESTEŚ! Pamiętaj jednak, że to bardzo odpowiedzialne zadanie. Przed samymi przygotowaniami do ślubu porozmawiaj z przyszłą PANNĄ MŁODĄ, jakie są jej oczekiwania wobec Ciebie.

Mam kilka złotych rad, jak nie zawieść PANNY MŁODEJ w najważniejszym dla niej dniu.

Belle-robe-temoin-de-mariage-robe-pour-un-mariage-le-plage

Po pierwsze SPOKÓJ

Twoim głównym zadaniem jest opanowanie nawet ekstremalnych sytuacji. Dlatego na ten WYJĄTKOWY DZIEŃ przygotuj NIEZBĘDNIK ŚWIADKOWEJ, bo jako człowiek do zadań specjalnych będziesz:

  • krawcową – więc zabierz igłę, nitkę, guziki zatrzaskowe, agrafki i nożyczki;
  • fryzjerką – pamiętaj o wsuwkach, lakierze do włosów i szczotce do włosów;
  • kosmetyczką – kosmetyki do makijażu (podkład, szminka, błyszczyk, puder), perfumy, chusteczki matujące, lakier do paznokci i antyperspirant, lusterko– to absolutny MUST HAVE!;
  • panią gadżet – plastry na odciski, dodatkowa para pończoch, miętówki, tabletki przeciwbólowe i chusteczki higieniczne.

pomysłowa panna młda blog poradnik świadkowej 6

Po drugie UŚMIECH

Baw się dobrze. Pamiętaj, że jesteś prawą ręką PANNY MŁODEJ, więc wszędzie będzie Cię pełno. Dlatego zarażaj uśmiechem, tańcz do upadłego, zachęcaj do zabawy,  bo razem z NOWOŻEŃCAMI współtworzysz klimat całej imprezy.

pomysłowa panna młda blog poradnik świadkowej 2

Po trzecie jesteś MANAGEREM

Gwiazdą imprezy jest PANNA MŁODA. Nie możesz przyćmić jej blasku, w związku z tym tego właśnie dnia wyglądaj stosownie do okazji i funkcji, jaką pełnisz. Sukienka i makijaż muszą pasować do całej konwencji wesela. Najlepiej wcześniej swój wygląd uzgodnij z PANNĄ MŁODĄ.

Na zakończenie serdecznie Ci dziękuję, że jesteś przy mnie tego dnia.

Trzymam kciuki i ściskam mocno,

POMYSŁOWA PANNA MŁODA.

 

Wszystkie fotografie, które nie posiadają opisów pochądzą z portalu: pinterest.com

Dodaj komentarz