Kolorowy zawrót głowy

Z wieloletnich obserwacji wynika, że trendy kolorów ślubnych zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Każdy nowy rok przynosi inne inspiracje. Ku zaskoczeniu poszukujących inspiracji ślubnych rok 2016 nie przynosi spektakularnych zmian w tej materii, porównując do roku ubiegłego.

Mimo panujących kolejny sezon odcieni różu, królewskiego niebieskiego, delikatnej brzoskwini oraz mięty rodem z pudełeczka Tiffaniego, szturmem świat ślubnych kolorów podbija odcienie szarości.

To strzał w dziesiątkę!

Do tej pory szarość zupełnie niepotrzebnie przynosiła skojarzenia smutku i nostalgii. Od niedawna jednak coraz więcej projektantów ubrań czy wnętrz zaczęło przekonywać się do tego koloru. Co wprowadziło istną rewolucje w tym temacie. Zmieniliśmy spektrum oceny szarości. Stała się ona w naszych oczach kolorem pełnym elegancji, wyrafinowania, przynoszącym spokój i harmonię.

Skoro najwięksi projektanci czerpią z niego inspiracje to dlaczego niby nie wybrać jej na kolor przewodni naszej uroczystości?

Dla mniej przekonanych może posłużyć jako subtelny dodatek, na przykład w połączeniu z ciepłym odcieniem różu, czy wyrafinowanym królewskim niebieskim.

Szarość godna polecenia.


Dodaj komentarz