GREENERY – inspiracje ślubne prosto z natury!

pomysłowa panna młoda - GREENERY WEDDING inspiracje ślubne prosto z natury!

Nie od dziś wiadomo, że zieleń jest symbolem nadziei, szczęścia i harmonii. Nic więc dziwnego, że PARY MŁODE chcą się nią otaczać w najważniejszym dniu swojego życia. Jej piękne odcienie powodują odczucie bliskiego kontaktu z naturą. Świetnie wpasowuje się zarówno w styl RUSTYKALNY jak i BOHO, które niezmiennie królują w tej branży.  POMYSŁOWA PANNA MŁODA przygotowała zestawienie roślin, które pięknie „odnadują” się w ślubnej dekoracji GREENERY.

EUKALIPTUS

PAPROĆ

TRAWA

RUSCUS

MANSTERA

ESZEWERIA

SEMPERVIVUS

TRACHYANDRA

GOŹDZIK 

AMARANTUS

MAKÓWKA

FIKUS PLĄCY

ASPIDISTRA WYNIOSŁA

BLUSZCZ POSPOLITY

BUKSZPAN

MECH

Zielone niebo, czyli sufity ozdobione wstęgami z liści, zwisającymi gałęźmi obfitymi w liście i kwiaty to prawdziwy hit. Zobacz jak przy użyciu zielonych roślin przenieść gości do krainy bajki. 

 Zatrzymaj Czas

pomyslowa_panna_mloda_greenery_11  pomysłowa panna młoda, greenery wedding,
      

Kolacja na zielonym bieżniku, czyli rośliny zamiast obrusów to absolutny must have tego sezonu! Symboliczne kryształowe wazoniki, delikatne szklane świeczniki, zastaw i mnóstwo zieleni – MUSISZ TO ZOBACZYĆ!

pomyslowa_panna_mloda_greenery_stol

pomyslowa_panna_mloda_greenery_01    

Wianek, bukiet kwiatów czy stroik w butonierkę, w różnych odcieniach zieleni wygląda naprawdę magicznie. Mało tego, rośliny między innymi takiej jak eukaliptus czy bluszcz są również niezwykle wytrzymałe. Kiedy płatki kwiatów dawno już opadną, gałązki pełne zielonych listków,  podczas całonocnego szaleństwa prezentują się perfekcyjnie! 


pomyslowa_panna_mloda_greenery_14 

pomyslowa_panna_mloda_greenery_15

pomyslowa_panna_mloda_greenery_13   Brandon Scott Photography

Pergole z delikatnym zwiewny materiał, któremu towarzyszą wstęgi ozdobione liśćmi to idealne miejsce na ślub cywilny czy sesje zdjęciową z gośćmi weselnymi!

teskt_pomyslowa_panna_mloda_pergole_01      Brandon Scott Photography 

Wszystkie fotografie, które nie posiadają opisów pochądzą z portalu: pinterest.com

Dodaj komentarz